top of page
Elegantní kuchyně

Správa nemovitostí

Zkušený tým facility manažerů, techniků a advokátů zajistí hladký provoz a váš pravidelný příjem z nájmu. Přebíráme na sebe všechnu odpovědnost a rizika, se kterými se vypořádáme.

Pronájem bez starostí a bez rizika

S naší sesterskou společností Realtio provozujeme kvalitní servis nájemníkům a vlastníkům nemovitostí. Během let jsme vypracovali systém, který vše zjednodušuje a automatizuje.

nájemník.png

Prověření nájemníci 

Všechny nájemníky prověřujeme v rejstřících a registrech. Zároveň máme sytém, kterým filtrujeme koho si pouštíme do domu. 

profit.png

Maximální výnos

Naše odměna se odvíjí od obsazenosti a výše nájmu. Jsme motivováni stejně jako vy pronajímat za maximum.

contract.png

Přísné, ale férové smlouvy

Pro maximální bezpečí využíváme i vztahu nájemník vs. podnájemník. Chráníme se tak před hlavními riziky spojených s pronájmem.

mobile-development.png

Technologický náskok

V naší aplikaci vždy zjistíte, co se s nemovitostí aktuálně děje. Hlídá všechny platby, nedoplatky a nutné revize, na které se zapomíná.

Image by Leonhard Niederwimmer

Balíčky služeb vytvořené na míru

Uvedené ceny balíčků nejsou fixní. Vždy bereme do úvahy, kolik jednotek do naší správy svěříte. Platí jednoduchá úměra. Čím více jednotek ve správě, tím více s námi uspoříte.

Image by Laura

CO NABÍZÍME NAVÍC

clock.png

Okamžitá likvidita

Pokud se rozhodnete nemovitost v naší správě prodat, garantujeme odkup za tržní cenu i s převzetím nájmu. Příjem tak držíte do poslední minuty. 

Komplexní strategie

Nemovitosti generují volné cashflow, které lze dále investovat. Máme připravenou paletu bezpečných nástrojů, které vaší investici dále zhodnotí.

youth-day.png

Táhneme za jeden provaz

Na rozdíl od podobných služeb nevyděláváme na rozdílu mezi pronájmem a podnájmem. Jsme motivovaní tvořit maximální zisk pro naše klienty.

servis.png

Maximální servis

Zvládáme všechny realitní transakce a jejich  načasování. Chcete prodat svou nemovitost a zároveň koupit další? O vše se postaráme s maximální péčí. 

ČASTÉ OTÁZKY

bottom of page