Koupě nemovitosti

Realitní makléři stojí výhradně na straně prodávajících. Ale kdo bojuje za vás? Nákupčí nemovitostí je vaší pravou rukou při hledání bydlení.

Vyhledání nemovitosti

Síť kontaktů a každodenní oslovování majitelů nemovitostí jménem zájemců. Mé zkušenosti a vaše cesta k neveřejné nabídce nemovitostí.

Kompletní inspekce

Technická i právní prověrka nemovitosti spolu s návrhem řešení a rozpočtem oprav. Se mnou zajíce v pytli kupovat nebudete.

Vyjednání podmínek

Občas se musí přitlačit na pilu, ale ne každý je rozený vyjednavač. Jasně formulovat a prosadit vaše představy je má práce.

Asistence na prohlídkách

Realitní makléři často nepískají rovinu. Pracovně jsem jich potkal přes 170 a dívat se jim pod ruce rozhodně není od věci.

Zajištění financování

Ověření vašeho financování, nebo nabídka výhodnější varianty. Štěstí přeje pouze připraveným.

Balíčky služeb na míruReference


Jak to probíhá 

Zjistíme co hledáte

Nějaký čas spolu budeme intenzivně komunikovat. Na první schůzce hlavně zjistíme, jak si spolu sedneme a co pro vás můžu udělat.

Začneme pátrat

Tady začíná má práce. Pokud budete mít financování v pořádku, začnu vás zásobovat nabídkou nemovitostí, nebo oslovovat nové majitele.

Prohlídky

Nebudeme běhat od čerta k ďáblu, absolvujeme pouze prohlídky nemovitostí, které vám vyhovují a jsou v pořádku právně i technicky.

Obchod a vše kolem

Vyjednám podmínky s prodávajícím či jeho zástupcem tak, aby byly všechny strany spokojeny. Kvalitní bydlení a bezpečná transakce. 

Převzetí nemovitosti

Jsem s vámi od začátku až do konce. Naše spolupráce končí teprve až pověšením prvního obrazu na vaší stěně.

Následná péče

Co bych to byl za stavaře s obchodním duchem, kdybych vám nepomohl zajistit hladké stěhování a nutné opravy?


Buďme v kontaktu

Pořád v práci, pořád na telefonu. Pokud raději voláte než píšete, jsem na příjmu na čísle  +420 728 178 301