Inspekce nemovitostí

Díru ve zdi přes kterou vám soused může podat ruku pravděpodobně nepřehlédnete, ale některé vady vyžadují zkušené oko odborníka.

Asistence při převzetí

Protože převzetí nového bydlení od developera je slavnostní obřad, ale hledání vad a nedodělků už moc zábavné není

Inspekce při koupi

Znát náklady na rekonstrukci ještě před podpisem kupní smlouvy? To je klid na duši a jednodušší cesta k hypotéce. 

Vyjednávání podmínek

Strčit vám papír do ruky a nenechat vás běžet? Tak to určitě ne. Inspekci využijeme k jednání o podmínkách s prodávajícím.

Co budeme prověřovat?

K čemu inspekci využijete? 


  • díky kvalifikovanému odhadu všech nákladů můžete rychle posoudit, zda máte dost prostředků na koupi nemovitosti 
  • v rámci kompletní prohlídky obdržíte seznam závad spolu s návrhem jejich adekvátního řešení 

  • jako profesionální nákupčí nemovitostí vás můžu kompletně zastoupit a vyjednat lepší podmínky obchodu 
  • v rámci kompletní prohlídky obdržíte seznam závad spolu s návrhem jejich řešení
  • financování hypotečním úvěrem na koupi i rekonstrukci nemovitosti je díky inspekci jednodušší pro vás i bankuReference


Jak inspekce probíhá

01. Online konzultace

Spojíme se a domluvíme se na podkladech. Doptám se na vše co potřebuji a pro jistotu i na to, co úplně nepotřebuji. Zároveň spolu vytvoříme objednávku mých služeb přesně na míru. 

02. Inspekce nemovitosti

Pokud se nedomluvíme jinak, samotná prohlídka proběhne neinvazivní metodou. Zkontrolujeme všechny povrchy, technická zařízení, spotřebiče, dostupné konstrukce, rozvody a revize. 

03. Jednání o ceně 

Vybavit vás seznamem závad a nechat vás vyjednávat s protistranou? To není přístup hodný Nákupčího nemovitostí. Celou věc spolu dotáhneme až do poslední tečky. 

Co dělá Nákupčí nemovitostí?

Pět let jsem zajišťoval akvizici nemovitostí pro brněnského developera a ve své činnosti pokračuju dál. Jen zastupuju více investorů, kterým se snažím pomáhat tvořit kvalitní bydlení a hodnotnou architekturu. Vždy jsem stál na straně kupujících a tvořil protiváhu těm, kteří zastupují výhradně prodávající. Pevně věřím, že každý by měl najít své vysněné bydlení a rád v tom pomůžu každému, kdo se na mě obrátí.

 Další služby 


Pusťme se do toho.

Vyplňte prosím tento formulář a uveďte základní informace o Vás a nemovitosti, kterou chcete prověřit. Obratem se Vám ozvu a začneme na všem pracovat. Pokud raději voláte než píšete, vytočte +420 728 178 301.