top of page
koupě bydlení.png

Koupě nemovitosti

Realitní makléři stojí výhradně na straně prodávajících. Ale kdo bojuje za vás? Nákupčí nemovitostí je vaší pravou rukou při hledání bydlení.

Kompletní servis při koupi
vašeho bydlení

koupe.png

Vyhledání nemovitosti

Síť kontaktů a každodenní oslovování majitelů nemovitostí jménem zájemců. Mé zkušenosti a vaše cesta k neveřejné nabídce nemovitostí.

inspekce.png

Kompletní inspekce

Technická i právní prověrka nemovitosti spolu s návrhem řešení a rozpočtem oprav. Se mnou zajíce v pytli kupovat nebudete.

dohoda.png

Vyjednání podmínek

Občas se musí přitlačit na pilu, ale ne každý je rozený vyjednavač. Jasně formulovat a prosadit vaše představy je má práce.

mortgage-loan.png

Zajištění financování

Ve spolupráci s nezávislými hypotečními makléři zajišťujeme výběr nejvýhodnějšího produktu na hypotečním trhu.

Jakubák.jpeg

Balíčky služeb vytvořené na míru

JAK TO PROBÍHÁ

Zjistíme co hledáte

Na začátku si vždy ujasníme, co vlastně hledáte. Prošli jsme s klienty spoustu cest a proto známe většinu slepých uliček. Celý proces vám dokážeme zpříjemnit a zjednodušit.

koupe.png

Začneme pátrat

Jakmile známe naše finanční limity a víme co hledáme, pouštíme se do práce. Od lovení v neveřejné nabídce přes oslovování majitelů nemovitostí ve vytipovaných lokalitách.

Nejvýhodnější financování

Každý by chtěl bydlení dle svých představ. Ale limitujícím faktorem jsou často peníze. S námi vždy dosáhnete na nejvýhodnější produkty na celém hypotečním trhu.

Samotná koupě

Nemovitost za vás prověříme po všech stránkách. Jakmile si budeme jisti právním a technickým stavem, pustíme se do vyjednávání podmínek a samotné akvizice.

ČASTÉ OTÁZKY

bottom of page