top of page
thunderblood5218_a_table_on_which_a_model_of_the_property_is_pl_1857c5cc-edc2-42c7-85bc-67

Investice do developerských projektů 

Vlastnit nemovitost není jediná možnost, jak z realitního trhu benefitovat. Existuje široká paleta nástrojů, které vám zajistí pravidelnou rentu s nízkým rizikem.  

Zajistěte si nadstandardní výnos. 

V rámci akvizice projektů spolupracujeme s developery, kterým tak vidíme pod ruce. Protože známe ekonomiku jejich projektů, nemusíme se bát některé z nich k investici doporučit.

Zápůjčky & dluhopisy

Ideální varianta pro zhodnocení kapitálu do jednoho milionu korun. Fixní výnos od 8 % p.a. s odpovídajícím zajištěním.

město.png

Fondy kvalifikovaných investorů

S kapitálem nad jeden milion korun můžete vstoupit do některého z FKI, se kterými spolupracujeme. S výnosem 8,5 až 11,5 % p.a.

contract.png

Venture & partnership

Varianta pro větší investory, kteří hledají úložku od deseti milionů výše. Stanete se podílníky na projektu s odpovídajícím výnosem.

investice.png

Na co si musíme odpovědět

JAK DOVEDU PORADIT

daně.png

Výběr správné investice

Investice do developerských společností je složitá. Skrze komplikované holdingové struktury a pomalou reflexi účetnictví za výstavbou nemůžete vycházet ze standardní ekonomické rozvahy.

growth.png

Sestavení portfolia na míru

Nemovitosti, které zajišťují bezpečnost portfolia spolu s produkty, které navyšují výnos. To je cesta, kterou doporučujeme všem klientům a sami po ní jdeme.
 

search.png

Nezávislá prověrka

Máte na stole neodolatelnou investiční nabídku? Klidně nám ji zašlete k posouzení. Investičních letadel je na brněnsku víc než dost a pasažérem být opravdu nechcete.

inspekce.png

Daňové poradenství

Nákladová struktura a optimalizace daňové povinnosti je klíčovým prvkem v návratnosti vaší investice. Známe všechny způsoby, jak vaše portfolio zoptimalizovat.

bottom of page